O nas Nasza Flota - Buslease

Buslease - Wynajem busa dostawczego

Wynajmij busa dostawczego z buslease.pl! Zapewniamy przystępne ceny i bogatą ofertę. Posiadana przez nas bardzo zróżnicowana flota busów  pozwoli naszym klientom na realizację nawet najtrudniejszych zadań transportowych.

Kontakt

ul. Powsińska 64,
02-903 Warszawa
tel. +48 577-767-267
tel. +48 609-888-894
bok@buslease.pl

O Nas - Historia wynajmu busów dostawczych przez Buslease

Jesteśmy firmą zajmującą się tematyką busami dostawczymi od przeszło 10 lat. Nasze początki to serwis busów wszelkiej maści, który w szybkim tempie przerodził się w jeden z większych serwisów tego typu w w Warszawie i całym regionie. Ze względu na zdobyte doświadczenie oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, rozszerzyliśmy ofertę o sprzedaż samochodów dostawczych. Ale to nie wszystko. Obecnie do naszej oferty dodaliśmy możliwość wynajmu busów dostawczych.

Tani wynajem busów dostawczych w Warszawie!

Nasza oferta wynajmu aut dostawczych skierowana jest do dwóch głównych grup klientów. Pierwsza to najemcy indywidualni, którzy okazjonalnie we własnym zakresie chcą przewieźć towar gabarytowy. Druga grupa to klienci biznesowi i przedsiębiorcy, którym zależy na realizacji celów biznesowych, związanych z transportem jednak bez poświęcania czasu i energii na organizację floty i opiekę nad nią.

Bus buslease

Busy dostawcze to bardzo atrakcyjne pod kątem gabarytów oraz dużej pakowności pojazdy, które pozwalają na przewożenie rzeczy, mebli, bagaży, osób, a nawet samochodów (auto lawety). Pozwalają wielu osobom na zrobienie przeprowadzek, prowadzenie działalności, transport. Nie każdy jednak ma stałą potrzebę korzystania z busa dostawczego. Często sporadyczne potrzeby jednak nie do końca mogą być spełnione. Buslease.pl to wyjątkowa wypożyczalnia  samochodów dostawczych. Znajduje się w Warszawie. Zajmuje się wyłącznie wynajmem busów dostawczych. Praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Specjalizacja pozwala na wyjątkowe podejście do klienta i zwracanie uwagi na każdy szczegół. W ofercie posiadamy wynajem busów dostawczych – blaszaków, brygadówek, autolawet. Mając zaplecze techniczne wyjątkowo dbamy o stan techniczny naszych wynajmowanych busów – który jest wzorowy.

Gdzie się znajdujemy? Skąd można odebrać busa?

Buslease.pl znajduje się w Warszawie na Mokotowie, przy ulicy Powsińskiej 64 – naprzeciwko Centrum Handlowego Sadyba Best Mall. Do wypożyczalni łatwo dojechać praktycznie z każdego miejsca w Warszawie. Zarówno z prawobrzeżnej części stolicy jak i Ursynowa, Wilanowa, Bielan, Białołęki.